مرحله اول

فرم ثبت سفارش را تکمیل بفرمایید.

مرحله دوم

پس از ثبت فرم سفارش ، کارشناسان و مشاوران ما جهت تکمیل اطلاعات و همچنین پاسخگویی به سوالات شما با شما تماس خواهند گرفت.

مرحله سوم

پس از برآورد میزان هزینه و زمانبندی طرح ، اطلاعات آن خدمت شما ارائه میگردد.

مرحله چهارم

در صورت موافقت با هزینه و زمان بندی ، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی ، 30 درصد مبلغ پروژه را پرداخت میفرمائید و پروژه آغاز میشود.

مرحله پنجم

پس از اتمام پروژه ، مبلغ باقیمانده را پرداخت میفرمایید و پروژه خدمت شما همراه با آموزش های لازم ارائه میگردد.

مرحله ششم

پشتیبانی کار ما ، شاید مهم ترین بخش کار تیم کامیت پروژه باشد . میتوانید با اطمینان خاطر و اعتماد کامل کار خود را ارائه دهید.

نگارش و ویرایش گزارش های رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

نوشتن گزارش های دقیق و جامع با رعایت نکات استاندارد یک گزارش ، که به خواننده اطلاعات لازم و مفیدی ارائه کند ، در هر رشته و شغلی اهمیت دارد. با توجه به گستردگی علوم کامپیوتر و ابعاد گسترده رشته فناوری اطلاعات ، لازم است جهت نگارش تخصصی گزارش ، از متخصصان این رشته یاری و مشاوره بگیرید ، تا گزارشی کامل و جامع جهت ارائه در رزومه خود داشته باشید.

همچنین نگارش گزارش کارآموزی برای مقاطع تحصیلی مختلف و در زمینه های مرتبط با کار و تحصیلی ، با رعایت قواعد استاندارد گزارش نویسی ، موضوعی بسیار با اهمیت است.

تیم متخصص و مجرب کامیت پروژه با در نظرگرفتن هدف و نیاز شما مشتری گرامی ، با صرف کمترین زمان و حداقل هزینه ، با توجه به نیاز و درخواست شما، گزارشی جامع و استاندارد برای شما تهیه میکند.

جهت سفارش نوشتن گزارش کار / گزارش کارآموزی تخصصی رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات  و همچنین درخواست مشاوره در این زمینه میتوانید از فرم زیر استفاده فرمایید

  • اطلاعات سفارش گزارش

  • اطلاعات سفارش دهنده